2016 m. birželio 25 d., šeštadienis

2016-06-24 Sąmoningas kvėpavimas vasaros saulėgryža

Tema: Barsuko metų pagal Avestos tradiciją vasaros saulėgrįžos sutikimas.
Vyksmas: Barsuko metai - tai nuoseklus, kantrus, sąžiningas turtų, gerovės kaupimas, gausinimas. Šių metų vibraciją neša Saturno planeta. Vasaros saulėgrįža - didžiausios, fontanuojančios energijos metas, aukščiausias jos pikas.
Įsukome sąmoningo kvėpavimo ratą, vis giliau įkvepant, atsipalaiduojant, pakviečiant per save tekėti gyvybinę energiją, atsiveriant jai, kaupiant ją savyje. Iškvėpimą siekėme vis labiau ištęsti, maksimaliai prailginti, susiejant jį su gyvybinės energijos "nuleidimu" į materiją, savo gyvenimą, sėkminga gyvenimo realizacija.
Viena iš stipriausių žmogaus "varomųjų jėgų" yra laimės troškimas. Tačiau kai jos siekiame, remdamiesi iškreipta pasaulėžiūra, kolektyvinėmis iluzijomis, stereotipais, net kažką pasiekę greitai suprantame, kad tapome ne laimingi, o priklausomi nuo tų pasiekimų, pačių įvairiausių dalykų. Kvėpuojant siekėme pasinaudoti laikmečio energijos gausa, jos pagalba išsiveržti iš šablonų - iliuzijų vergovės, patirti savo tikrąją prigimtį, prabusti sąmoningume, patirti dvasinę savastį.
Rytų išminties lobynai rekomenduoja kiekvienam žmogui gyvenime turėti keturis tikslus - siekius: 1 - materiali gerovė; 2 - emocinė, jausminė gerovė; 3 - moralinė - dorovinė gerovė; 4 - dvasinė gerovė. Materiali gerovė susijusi su Žemės planeta, jausminė - su Mėnuliu, dorovinė gerovė - su Saturnu, o dvasinė - Saule.
Taigi kvėpuojant tyrinėjome visų keturių gerovių raišką savo gyvenime. Su kiekviena iš gerovių kvėpuojant, kvietėme į pagalbą atitinkamas planetas ir žvaigždę. Visų šių tikslų reikėtų siekti lygiagrečiai. Tyrinėjome, ar jie dalyvauja mūsų gyvenime, kokiu santykiu, ką reikėtų sustiprinti, kame jau daug esame pasiekę.